Sıkça Sorulan Sorular

Memnuniyet odaklı hizmet politikası ile hizmet sunan firmamızdan özel yazılımınız için gerekli kaynak kodlarını da satın alabilirsiniz. Kaynak kodu satın alımı için hizmet sunulan projeye göre değişiklik gösterilen şartlar ileri sürülebilir.

Web site tasarımı için fiyat teklifi sunulurken firmamızın reklamının yapılması karşılığında ücret avantajı uygulanır. AKNET logosunu kaldırmak isteyen müşterilerimizin projeye ek cüzi bir ödeme yapması gerekir.

Web sitelerinizi PHP, HTML5, CSS3, JAVASCRİPT, MYSQL ve LARAVEL gibi teknolojileri kullanarak responsive bir şekilde tasarlıyoruz. Responsive web sitesi, telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazların tamamına uyarlanabilen ve web site genişliğini, içerik boyutunu cihaz ekranına göre ayarlayan web sitesidir.

Firmamızdan hosting, domain ya da yıllık destek hizmeti gibi hizmetleri almadığınız sürece yıllık ücret ödeme sorumluluğunuz yoktur.

Firmamız ile iş birliği yapmanız durumunda, öncelikle sitenizle ilgili süreci takip edecek ekip arkadaşımız sizinle iletişime geçer. Talep ve beklentilerinizi not alan, tasarım üzerine sizlerle detaylı bir görüşme gerçekleştiren ekip arkadaşımız, süreç boyunca gerekli bilgilendirmeyi de size iletir. Bu sayede şeffaf bir çalışma süreci yönetilmiş olur.

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Bizimle iletişime geçerek aklınıza takılan tüm soruları bizlerle paylaşabilirsiniz.
Whatsapp Hızlı İletişim
Merhaba 👋
Size yardımcı olmak için buradayız.